İş Fikirleri
Trend

İş Fikirleri 2019

Yeni yılda başlamanız gereken en iyi iş fikirleri ile işinizi kurabilir para kazabilirsiniz

İş fikirleri 2019;Yeni yılda başlamanız gereken en iyi iş fikirleri ile işinizi kurabilir para kazabilirsiniz işte 2019 yılından en iyi 13 iş fikirleri ile sizi başbaşa bırakıyorum..

1. Bitki bazlı yiyecekler

İş fikirleri 2019 veganlığı (ve diğer bitki bazlı diyetlerin) gerçekten yaygınlaştığını görecek.

Ne iş yapabilirim 2019  senesinde diyenlere güzel bir iş;Birçok haber gündeminin başında ve Mintel’in ‘her zaman yeşil tüketimi’ olarak adlandırdığı en önemli gıda trendlerinden biri olarak belirten ülke, #plantbased her şeye takıntılı durumda.

İş Fikirleri 2019

Bitki bazlı protein büyümekte olan bir pazar ve ‘eril bitki gücüne’ doğru yeni bir kayma ile, yeni işletmeler için eğilimin daha az yararlanılan alanlarından yararlanmak için birçok fırsat var.

2. Plastik alternatifler

İş Fikirleri 2019;BBC doğa belgeseli Blue Planet II’nin bu endişe verici bölümü sayesinde , İngiltere nihayet tek kullanımlık plastiğe karşı savaşta bir miktar ilerleme kaydediyor.

Bu yüzden, plastik ürünlere (Ooho’nun yenilebilir su şişesi gibi) geri dönüşümlü alternatifler mi yoksa insanların plastik atıklarını azaltmalarına yardımcı olmak için daha teknik açıdan anlayışlı, uygulama tabanlı bir yaklaşım geliştiriyorsa, 2019 plastiği yeniden düşünmenin yılıdır.

Bunu Okuyabilirsin: Para kazanma Fikirleri

3. Daha azıyla yaşamak

Airbnb’nin kuruluşundan bu yana 10 yıl geçti, ancak küresel paylaşım ekonomisi büyümeye ve evrimleşmeye devam ederek tüketicilere neredeyse hayal edilebilecek her şeyi paylaşma fırsatı verdi.

Şimdi, minimalizm için artan bir eğilim tarafından teşvik edilen insanlar, daha önce satın alabilecekleri şeyleri ödünç almak için paylaşım ekonomisini kullanıyorlar.

‘Daha azıyla yaşamak’ için bu artan eğilim, işletmelerin yararlanabileceği yeni borçlu toplulukları ve paylaşımcıları oluşturuyor.

4. Ismarlama güzellik

Geçtiğimiz yılın ‘kapsayıcı güzellik’ konusundaki iş fikrinin ardından , bu yıl, eğilim her birey için daha da özel ve özelleştirilebilir olmak için bir adım daha ileri gidiyor.

Saç tipinize özel şampuan ve saç kreminden, binlerce olası renk, koku ve baz kombinasyonuna sahip cilt bakım ürünlerine, “ısmarlama güzellik”, 2019 için bir numaralı güzellik trendi olarak kabul edildi.

Ve İngiltere’nin sağlık ve güzellik endüstrisi 2022’ye kadar 27 milyar sterlin değerinde olduğu için, piyasaya yeni başlayanlar için iyi bir pazar.

5. Kintsugi

İş Fikirleri 2019;Yaşam tarzı trendlerinin, iş dünyası ilhamı aramak için harika bir yer olduğunu biliyoruz (geçmişte, büyük trendleri hygge ve lagom olarak ele aldık ).

Ancak bu yıl fikir edinmek için İskandinavya’dan daha ileri bir yere bakıyoruz ve Japonya’ya – ve özellikle de 15. yüzyıl sanat formu ve Kintsugi’nin felsefesine – kadar gittik.

Kırılan şeyleri güzel kılma sanatı, kintsugi’nin ilk başta çömlekçilikten kaynaklanan, ancak her tür ürüne uygulanabilen ilkeleri, yükseliş ve döngüsel ekonomi gittikçe önem kazanırken, 2019’da gerçek bir akor vurmalıdır.

6. Dijital detoks

Zekice iş fikirleri arasında Kabul edelim, hepimiz akıllı telefonlarımıza bağımlıyız ve bu bizim için iyi değil.

Neyse ki, bağımlılığı yenmenin ilk adımı itiraf etmektir ve aniden tüketiciler bağlantıyı kesmeye çok isteklidir.

Apple ve Google gibi büyük şirketler, kullanıcıların ekran saatlerini izlemelerine ve yönetmelerine yardımcı olan panolarla harekete geçerken, diğer şirketler de insanların ekran süresini kısaltmasına yardımcı olmak için kaçamaklar yaratıyor.

2019’un dijital detoks yılı olacağını ve insanların dijital cihazların kullanımını azaltmalarına yardımcı olacak yeni başlangıçlar için birçok fırsat olduğunu tahmin ediyoruz.

Bunu Okuyabilirsin: Ek Gelir

7. Makarna ve ev bitkileri

Bir iç veya zanaat tabanlı iş fikri arıyorsanız, 70’lere bakmanın zamanı geldi – evet, gerçekten.

Ev bitkileri ile sürekli büyüyen bir eğilim (giderek daha fazla insan, özellikle de bin yıllık insanlar, bahçesiz yaşıyorlar) – macra bitki askıları, şehir sakinlerinin yapraklı aşklarını sergilemek için mükemmel, değersiz bir çözüm haline geldi.

Habitat ve Ikea gibi perakendecilerin harekete geçmeye başlamasıyla 2019, girişimcilerin bitki seven veya kurnaz yaratıcılar için ürün veya hizmetler yaratması için mükemmel bir zamandır.

8. Amerikan sporları

İş Fikirleri 2019;Amerikan futbolunun ilk maçının ABD Donanması’ndan iki takım arasında İngiltere topraklarında oynanmasından bu yana bir asırdan fazla zaman geçti.

Her ne kadar gazete raporları oyunun asla bitmeyeceğini tahmin etse de, spor şimdi her zamankinden daha popüler, gelecek yıl başkentte yer alacak birkaç NFL oyunu ile. Hepsi bu kadar da değil: Londra 2019’da MBL ve NBA’den resmi oyunlara ev sahipliği yapacak.

Bunu akılda tutarak, bir Amerikan spor başlangıcı 2019’da parkın dışına çıkarmak için kurulabilir.

9. Çevrimiçi koçluk ve danışmanlık

Son yıllarda, İngiltere’deki tüketicilerin çevrimiçi, talep üzerine hizmetlere aşık olduklarını gördük.

Bunu bir sonraki seviyeye alarak, 2019’da tüketiciler, daha önce çevrimiçi erişmeyi düşünmedikleri geleneksel yüz yüze hizmetler için internete girecekler.

Görüntülü bağlantılar ve canlı sohbetler kullanılarak, doktor randevularından boşanma işlemlerine ve spor koçluğuna kadar her şey uzak uzmanlardan alınmaktadır.

Burada girişimciler için geniş bir fırsat var – serbest uzmanlık sağlamak ya da eski moda bir süreci çevrimiçi olarak yeniden işlemek olsun.

10. Kapsayıcı çocuk ürünleri

Bir yansıtan Gerçekler İlköğretimde Okuryazarlığı Merkezi tarafından yayınlanan raporda İngiltere’de çocuk kitapları sadece% 1’i 2017 yılında bir BAME ana karakteri vardı ve oyuncak pazarı inanılmaz un-çeşitlilik olmaya devam ettiğini gördük.

Yüksek profilli organizasyonlar ve medyayı değiştirmek isteyen 2019, çocuk piyasasının nihayet gerçek dünyanın çeşitliliğini daha iyi temsil etmeye başladığı yıl olmalı – bu da gerçek bir fırsat yaratıyor.

Büyük pazar potansiyeline sahip bir fikir arıyorsanız – İngiltere’de tek başına oyuncak satışları geçen yıl 3, 5 milyar avro değerindeydi – ama aynı zamanda toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmaya yardımcı olan bir işe başlama şansı da yoktu.

11. Microblading

Kaş sıkıntısı için kalıcı bir çözüm ve mükemmel bir iş fırsatı olan microblading, çok fazla işletme kilometresi olan bir güzellik trendi.

Dövme işlemine benzer bir prosedür olan mikro-ciltleme, özellikle kaşlar için iki yıl süren (bir ömür boyu değil) sonuçlanan, özellikle geliştirilmiştir.

Mikro tüylenme ve nanoblading, bu gelişmekte olan trendden kazançlı ayrılmalar gibi görünüyorsa, 2019 kaşlarında büyük iş anlamına gelecektir.

Pazar araştırması şirketi NPD’nin İngiliz kadınlarının kaş tıraşı için yılda ortalama £ 200 harcadıklarını ve mikrobölgelemeyi ve ilgili tedavileri de göz önünde bulundurmaya değer bir cadde olabilir.

12. Lüks evcil hayvan bakımı

Daha önce evcil hayvanlarla ilgili iş fırsatlarını ele almamıza rağmen, 2019’da evcil hayvanlar hala büyük bir iştir – aslında. Birleşik Krallık’taki hanehalklarının% 45’i bir evcil hayvana sahip ve 2017’de Birleşik Krallık’taki evcil hayvanlara ve ilgili ürünlere yaklaşık 4.62 milyar £ harcandı.

Ama 2019 için yeni olan ne? Bu, evcil hayvanlarımızın gerçekten şımartıldığı yıl olacak. Sahipler gittikçe yoğunlaşan yaşam sürdükçe, evcil hayvanların etrafta olmadığı zamanlarda tutulduğu bakım standardının bilincine varmaya başlıyorlar – ve lüks bir şey artık birçoğu için kabul edilemez.

Köpek gezdirmekten güzel yerlere, birinci sınıf evcil hayvan bakım şirketlerine kadar, sahiplerinin yüksek standartlarını karşılayan girişimciler için pazarda bir boşluk var. Evcil hayvanlar için çocuk bakımı düşünün!

13. Kişisel sağlık uygulamaları

2019’da sağlık bakımı için akıllı telefon uygulamaları, doktora gitmelerine gerek kalmadan insanlara sağlıklarının kontrolünü ellerinde tutma gücü veriyor.

Para biriktirmenin ve sağlık hizmetlerini demokratikleştirmenin yanı sıra, bu uygulamalar aşırı gerilmiş NHS’ye yük getirmektedir.

Mevcut koşulları yönetmemize yardımcı olmaktan ve yenilerini yüz yüze görüşmelere izin vermekten alıkoymaktan her şeyi yapan mobil tıbbi uygulamalar pazarının 2025 yılına kadar 11.2 milyar dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir