Kredi Kartları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası’nın müşterilerine özel tasarladığı ürünü, hem kredi kartı hem de bana kartı özelliğini taşıyor. Kart kullanıcıları banka hesabını kullanıyorsa, ikinci bir karta ihtiyaç duymuyor, tek kartla tüm işlemlerini kolaylıkla yapıyor. Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yapılmasının ardından, banka hesabınız da varsa, kartınız tek karta dönüştürülür. Buna göre kartın ön yüzü kredi kartı, arka yüzü ise banka kartı özelliği taşır. Alışveriş sırasında POS kullanımı sırasında hangi kartın kullanılmasını istediğini seçmeniz yeterlidir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Combo kredi kartı, taksitli alışveriş özelliği, puan kazanımları, özel kampanyalar ve indirimleri içerisinde barındırır. Anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan harcamalar ise ekstra kazançlar sağlar.

Combo Kumbara özelliği, Ziraat Bankası müşterilerinin kredi kartından ve banka kartından ayrı ayrı kazandığı puanları tek bir yerde toplar. Biriken ComboLira’ları üye işyerleri POS cihazlarından kullanılabilir. COMBOLIRA yazıp kartın son 6 hanesiyle birlikte 4747’e SMS atar, biriken puanlarınızı da öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası her ay bir sektör belirler, kartınızla bu sektörlerde harcama yaptığınızda ekstra ComboLira’lar kazanısınız. Böylece harcamalarınızı bedavaya getirme fırsatı yakalarsınız.

Ziraat Combo kartlarında banka hesabı tanımlı olması halinde ise KMH tanımlı olması halinde, alışverişlerinizi hesabınızdan taksitli olarak da yapabilirsiniz. Bu hizmetle hem kredi kartı hem de KMH limitli banka kartı ile taksitli alışveriş hizmeti sunulmaktadır.

Bütçenizi aşan harcamaların olduğunu fark ettiğinizde, aylık 5.000 TL’ye kadar alışverişlerinizi 12 aya kadar sonradan taksitlendirirsiniz. Ayrıca Combo, Genç kart ve Business kart ile yapılan harcamalar, erteleme özelliği ile 1, 2 veya 3 ay sonraya ertelenebilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Hesap kartı ve kredi kartı özelliğini birleştiren Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için bankanın şubeleri, web sitesi, internet ve mobil bankacılığı, ATM, çağrı merkezi ve SMS bankacılığı tercih edilebilir. Hızlı başvuru yapmak için SMS özelliğini kullanacaklar, COMBO yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaralarını da yazarak 4747’e kısa mesaj atabilirler.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Bankkart Genç ile öğrenciler banka kartı ve kredi kartını tek bir kartta birleştiriyor. Başvurunun onay alabilmesi için öğrencilerin KYK burs veya öğrenim kredisi alması, 18-26 yaş aralığında lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencisi olması yeterlidir. Avantajı bitmeyen kartın banka hesabına Harçlık Avans tanımlatarak da, faizsiz ve masrafsız harcamalar yapılabilir. Limit 350 TL olup, nakit çekimi yapılamamaktadır. Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı başvurusunu GENC BANKKART yazıp 4747’ye SMS atarak tamamlanır. Bankkart Genç hesap kullanıcısı olanlar ise banka şubesine giderek kredi kartı özelliğini tanımlatabilirler.

Ziraat Bankası Yıllık Kart Ücretleri

Bankadan yıllık aidatı olmayan kart talebinde bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası Bankart Combo, öğrenci kredi kartı ücretsiz olup, kullanıcılarına kart aidatı yansıtılmaz. Ziraat Genç Kart kullanıcıları ise 15 TL yıllık ücrete tabii tutulur. Combo kartların ise diğer bankalara oranla ücreti oldukça düşük olup, 23.75 TL her yıl belli dönemlerde karta yansıtılır. Platinum Combo kartların 47.75 TL, Gold Combo kartların ise 39.50 TL yıllık ücreti bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Artırım Talebi

Kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin limitleri gelire oranla belirlenmektedir. Düzenli ödemelerini yapan Ziraat Bankası müşterileri limit artırım talebinde bulunabilir. Limit artırım talebinde bulunabileceğiniz kanallar, internet şubesi, ziraat mobil, müşteri hizmetleri ve ATM’lerdir. Ayrıca LIMIT yazıp, kredi kartınızın son 6 hanesi, talep edilen limit ve aylık net gelir bilgisi ile 4757’e SMS atarak da başvuru yapılabilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

Adres: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Atatürk Bulvarı No:191 B Blok 06680 Kavaklıdere/Ankara

Genel Müdürlük Adresi: Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı, No:8 06050 Altındağ / ANKARA ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Telefon: (0 312) 455 65 00

Faks: (0 312) 424 08 79

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir