Para Kazanma

Eski tuvalet rulonuzdan para kazanın

Banyonun köşesinde bir sürü tuvalet kağıdı var mı? İnsanlar aslında onlar için iyi para ödüyorlar ...

Normalde bitmiş bir tuvalet rulosunun görülmesi sizi mutlak bir umutsuzlukla doldurur Peki ya tuvalet rulosunun sonuna gelmek, gelecek bir para işareti ise?

İster inanın ister inanmayın, bu karton tüplerden kurtulma konusundaki tembelliğiniz büyük zaman harcamak üzere olabilir.

Savvy eBay satıcıları karton loo roll borularını toplu olarak parçalamak ve karşılığında şaşırtıcı derecede iyi bir nakit para kazanmak için açık artırma sahasına gidiyorlar.

Yani ne kadar insan satıyor ve daha da önemlisi, insanlar aslında onlara ne ödüyorlar?

Boş tuvalet ruloları için ne kadar alabilirsiniz?

Eski tuvalet rulonuzdan para kazanın
Boş tuvalet ruloları için ne kadar alabilirsiniz?

Göründüğü gibi tuhaf, alıcılar kartonu kapatmak için çok istekli. Sanat ve zanaat, bahçe işleri, kuş besleyicileri ya da tüylü evcil hayvanlar için olsun, pek çok kullanımları var.

Etkileyici bir satıcının, etkileyici bir 48,00 £ artı 22,00 £ P&P (şaka bile yapmıyoruz) için 800 tüplük bir kutu kırdığını görürken, diğer – biraz daha gerçekçi – satıcılar tüp başına yaklaşık 10p nakit para alıyor .

Tamam, yani bu şekilde milyoner olmayacaksın , ama yine de toplayacağın bir şey için bu çok da kötü değil!

Tek yapmanız gereken hızlı bir fotoğraf çekmek, eBay’de ilan göndermek ve satış yaparken postaneye götürmek – kolay!

Eski tuvalet rulonuzdan para kazanın
para kazanma

Bu para kazanma hilesinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için birkaç ipucu :

  1. Her seferinde sadece birkaç tane satmakla kalmayın – Birkaç ay boyunca mümkün olduğunca çok para toplamak ve bunları toplu olarak satmak iyi bir fikirdir. Bir liste, bir kaçından ziyade, teklif edilen malların bir kısmı olduğunda kesinlikle daha iyi görünür ve insanlar daha büyük miktarlar için nakit parayla ayrılmaya daha istekli görünürler.
  2. Ücretsiz teklif edin (veya mega ucuz) P&P – 22 £ talep edin P&P arıza için kendinizi hazırlıyor. Tam bir kutu satarken, tüpler tüy kadar hafiftir. Yerel mağazalarınızdan uygun (ücretsiz) karton kutulardan bunları isteyin – ve düzgünce yapın! Düzgün görünümlü koleksiyonlar daha yüksek bir rakam için gidiyor. Satış ücretlerini satış fiyatınıza eklemeye çalışın böylece ücretsiz olarak teklif edebilirsiniz – bu alıcılara daha çekici gelecektir. 
  3. Bunu bir takım çalışması haline getirin – Herkes boş tuvalet borusu borularını üretmeye kendi ‘özel’ şekilde katkıda bulunacağından, neden her şeyi birleştirilmiş bir çaba yapmıyorsunuz? Herkese birkaç sterline çip koyup , tuvalet kağıdını toplu olarak satın alın ( süpermarket fırsatlarını inceleyin , ancak loorolls.com gibi sitelerde 5.40 pound’a kadar 36 paket var) ve sonra eBaying’e yatırdığınız parayı kullanın. bir sonraki toplu tuvalet kağıdı turu için ödeme yaparsınız. Neredeyse kendi kendine sürdürülebilir olacaksın! 
  4. Bağış isteyin – Komşularınız bu tüpleri her gün dışarı atıyor olacaklar, bu nedenle numaralarınızı almak için girişimcilik çabalarınıza kibarca bağış yapıp yapmadıklarını sorun.

Bir önceki yazımız olan Parayı Nasıl Kazanabilirim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu